Witam nazywam się kuba i mam 15 lat na serwerze mam nick kubek186 gram od 2 do 4 godz. dziennie chętne walczę pokemonami i jestem pozytywny nigdy nie dostałem bana/mut'a/kicka na tym servie zacząłem grać rok temu. jestem spokojnym graczem i nie obrażam innych.
Dlaczego ja? ponieważ kocham walki pokemon zawsze mam czas na pojedynek i jestem gotowy poświecić cały wolny czas dla graczy chcących walczy o odznakę.