Witaj na www.PokeCraft.pl/forum
Znalezionych wyników: 3
Pokecraft.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Strata Itemów.
Tyrin

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1114

PostForum: Błędy   Wysłany: 2 Kwiecień 2014   Temat: Strata Itemów.
Cześć.
Mój Nick w grze to Tyrin.
Dzisiaj,znaczy 2.04.2014 straciłem vipa,bo czas mi się skończył,gdy wszedłem na serwer,byłem na "warp vip". Kiedy się wlogowałem zabiło mnie i tym samym straciłem itemy.
Stracone itemy:
1.Master Ball - Wymieniłem za eevee u Wajder100 i pomogłem mu ją podexpić na 100lv(Wajder zmienił ją w Jolteona).
2.Diaxowe itemy te co się dostaje na /kit vip.
3.+55 Ultraballi,+64 Pokeballi,29 Greatballi oraz +50 Safariballi.
Reszty nie pamiętam,ale miałem jakieś śmieci w enderchest-cie jak i na działce w skrzynkach.
Wiem,że administracja nie oddaje straconych itemów,ale to problem rangi VIP,bo mogłoby że teleportuje na spawn,a nie zabija.
Proszę o szybką pomoc.
Z góry dziękuje.
  Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota.
Tyrin

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1630

PostForum: Błędy   Wysłany: 1 Kwiecień 2014   Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota.
Jak przez nich wywaliło serwa to niech tera oddawają ity i poki :P
  Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota.
Tyrin

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1630

PostForum: Błędy   Wysłany: 1 Kwiecień 2014   Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota.
Witam.
Dnia 1 kwietnia 2014 wywaliło serwer.Zaczął działać po 5-10 minutach.
Gdy wszedłem na serwer nie miałem Pokemona - Bisharp-a 52lvl oraz 25 bloków.
Pewnie nie zapisało co się działo na serwerze przed "Wywaleniem się serwera".
Odzyskałem eevee,która przedtem wymieniłem na 25 bloków złota u gracza Febiko.
Wiem,że w takich spraw jest dużo i nie pomagacie w takich rzeczach,ale i tak proszę o oddanie rzeczy.Proszę o szybką pomoc.
Z góry dziękuje.
Mój nick w grze: Tyrin.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2013 by PokeCraft.pl - Wszelkie Prawa zastrzeżone
Grafika: WSProject Kodowanie: CzareK