Witaj na www.PokeCraft.pl/forum
|
| Autor |
Wiadomość |
Temat: Strata Itemów. |
Tyrin
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1114
|
Forum: Błędy Wysłany: 2 Kwiecień 2014 Temat: Strata Itemów. |
Cześć.
Mój Nick w grze to Tyrin.
Dzisiaj,znaczy 2.04.2014 straciłem vipa,bo czas mi się skończył,gdy wszedłem na serwer,byłem na "warp vip". Kiedy się wlogowałem zabiło mnie i tym samym straciłem itemy.
Stracone itemy:
1.Master Ball - Wymieniłem za eevee u Wajder100 i pomogłem mu ją podexpić na 100lv(Wajder zmienił ją w Jolteona).
2.Diaxowe itemy te co się dostaje na /kit vip.
3.+55 Ultraballi,+64 Pokeballi,29 Greatballi oraz +50 Safariballi.
Reszty nie pamiętam,ale miałem jakieś śmieci w enderchest-cie jak i na działce w skrzynkach.
Wiem,że administracja nie oddaje straconych itemów,ale to problem rangi VIP,bo mogłoby że teleportuje na spawn,a nie zabija.
Proszę o szybką pomoc.
Z góry dziękuje. |
Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota. |
Tyrin
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1630
|
Forum: Błędy Wysłany: 1 Kwiecień 2014 Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota. |
| Jak przez nich wywaliło serwa to niech tera oddawają ity i poki :P |
Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota. |
Tyrin
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1630
|
Forum: Błędy Wysłany: 1 Kwiecień 2014 Temat: Bug Serwera-Usuniecie Pokemona oraz Bloków Złota. |
Witam.
Dnia 1 kwietnia 2014 wywaliło serwer.Zaczął działać po 5-10 minutach.
Gdy wszedłem na serwer nie miałem Pokemona - Bisharp-a 52lvl oraz 25 bloków.
Pewnie nie zapisało co się działo na serwerze przed "Wywaleniem się serwera".
Odzyskałem eevee,która przedtem wymieniłem na 25 bloków złota u gracza Febiko.
Wiem,że w takich spraw jest dużo i nie pomagacie w takich rzeczach,ale i tak proszę o oddanie rzeczy.Proszę o szybką pomoc.
Z góry dziękuje.
Mój nick w grze: Tyrin. |
| |
|