To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Pokecraft.pl
Forum serwera Minecraft Pokemon - Pokecraft.pl

Skargi / Prośby o UnBan/UnMute - Pff...

Arejcz - 19 Styczeń 2015
Temat postu: Pff...
Proszę o unmutę gdyż dzisiaj wyzywałem się z subbem i equerto (wszyscy dostaliśmy mute) po czym neavon miał bana dostał ub i unjaila... TO JEST NIESPRAWIEDLIWE, proszę o unmute dla mnie i dla chłopaków ponieważ neavon dostał unjaila... a wykorzystywał bugi pff.
dominik493 - 19 Styczeń 2015

dla cb żarty jakieś jak bys dosatł unmute no napewno bys znowu wyzywał na serwie.
Arejcz - 19 Styczeń 2015

Czy prosiłem ciebie o wypowiadanie się tu? NIE więc proszę nie pisz pod moim tematem. Nie lubie Cię, jestes dzieckiem i mam na ciebie wywalone. I tu chodzi o sprawiedliwosc dzieciaczku. I to oni mnie prowokowali...
dominik493 - 19 Styczeń 2015

to mogłeś ich ignorować
Arejcz - 19 Styczeń 2015

Hmmm ciekawe jak, chciałem zobaczyć co jeszcze o mnie piszą bo pierw siebie wyzywali potem zaczęli mnie.
__Boy__ - 19 Styczeń 2015

Arejcz ja ci już mówiłem ze jak ktoś cie prowokuje do klniecia
IGNORUJ TO!
Co ci to da ze przeklniesz radoche? albo myśl"
Przeklne achh, będę fajny :D
Nie rób już tego więcej często dostajesz mute dla mnie unmuta być nie powinno.
Na ile go dostales?

Arejcz - 19 Styczeń 2015

Pierw dostałem na 5 minut od torka czy tam 10 i od denka chyba na 1 dzień. I nie mówiłeś tak nigdy xDD no dobra, będę ignorował ;c
Torek - 19 Styczeń 2015

Arejcz kto dał neavonowi unjaila?
Arejcz - 19 Styczeń 2015

Lotosik, nasza kochana adminka :)
patrykozaur123 - 19 Styczeń 2015

arejcz ty nie zasługujesz nawet na unmute
Arejcz - 19 Styczeń 2015

Patrykozaur a ty nie zasługujesz na nic. Nawet na szacunek.
dominik493 - 19 Styczeń 2015

arejcz pomyśl ile razy dostałes mute.Jak juz zliczysz to pomyśl czy zasługujesz na unmute
Arejcz - 19 Styczeń 2015

Może i nie. Ale tu chodzi o sprawiedliwość, dostał bana unbana i teraz unjail? No bez przesady przecież wykorzystywał bugi. I nie pisz pod tym tematem..
dominik493 - 19 Styczeń 2015

Arejcz napisał/a:
Może i nie. Ale tu chodzi o sprawiedliwość, dostał bana unbana i teraz unjail? No bez przesady przecież wykorzystywał bugi. I nie pisz pod tym tematem..


to jest decyzja admina wiec

Arejcz - 19 Styczeń 2015

Zrozumiesz że masz tu nie pisać jak sobie tego nie życzę? To mój temat więc masz nic nie pisać rozumiesz?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group