Skargi / Prośby o UnBan/UnMute - Pff...
Arejcz - 19 Styczeń 2015 Temat postu: Pff... Proszę o unmutę gdyż dzisiaj wyzywałem się z subbem i equerto (wszyscy dostaliśmy mute) po czym neavon miał bana dostał ub i unjaila... TO JEST NIESPRAWIEDLIWE, proszę o unmute dla mnie i dla chłopaków ponieważ neavon dostał unjaila... a wykorzystywał bugi pff.
dominik493 - 19 Styczeń 2015
dla cb żarty jakieś jak bys dosatł unmute no napewno bys znowu wyzywał na serwie.
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Czy prosiłem ciebie o wypowiadanie się tu? NIE więc proszę nie pisz pod moim tematem. Nie lubie Cię, jestes dzieckiem i mam na ciebie wywalone. I tu chodzi o sprawiedliwosc dzieciaczku. I to oni mnie prowokowali...
dominik493 - 19 Styczeń 2015
to mogłeś ich ignorować
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Hmmm ciekawe jak, chciałem zobaczyć co jeszcze o mnie piszą bo pierw siebie wyzywali potem zaczęli mnie.
__Boy__ - 19 Styczeń 2015
Arejcz ja ci już mówiłem ze jak ktoś cie prowokuje do klniecia
IGNORUJ TO!
Co ci to da ze przeklniesz radoche? albo myśl"
Przeklne achh, będę fajny :D
Nie rób już tego więcej często dostajesz mute dla mnie unmuta być nie powinno.
Na ile go dostales?
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Pierw dostałem na 5 minut od torka czy tam 10 i od denka chyba na 1 dzień. I nie mówiłeś tak nigdy xDD no dobra, będę ignorował ;c
Torek - 19 Styczeń 2015
Arejcz kto dał neavonowi unjaila?
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Lotosik, nasza kochana adminka :)
patrykozaur123 - 19 Styczeń 2015
arejcz ty nie zasługujesz nawet na unmute
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Patrykozaur a ty nie zasługujesz na nic. Nawet na szacunek.
dominik493 - 19 Styczeń 2015
arejcz pomyśl ile razy dostałes mute.Jak juz zliczysz to pomyśl czy zasługujesz na unmute
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Może i nie. Ale tu chodzi o sprawiedliwość, dostał bana unbana i teraz unjail? No bez przesady przecież wykorzystywał bugi. I nie pisz pod tym tematem..
dominik493 - 19 Styczeń 2015
| Arejcz napisał/a: | | Może i nie. Ale tu chodzi o sprawiedliwość, dostał bana unbana i teraz unjail? No bez przesady przecież wykorzystywał bugi. I nie pisz pod tym tematem.. |
to jest decyzja admina wiec
Arejcz - 19 Styczeń 2015
Zrozumiesz że masz tu nie pisać jak sobie tego nie życzę? To mój temat więc masz nic nie pisać rozumiesz?
|
|
|